KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia LANKYTASI PANEVĖŽIO RAJONE
LANKYTASI PANEVĖŽIO RAJONE PDF Spausdinti El. paštas

2019-04-01 d. Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Gedvilas lankėsi Jotainių socialinės globos namuose bei Panevėžio rajono Socialinių paslaugų centre.

Jotainiuose buvo susitikta su Jotainių globos namų socialinių darbuotojų, administracijos atstovais, vėliau - įstaigos vadovu, direktoriumi K. Mikalausku. Susitikimo metu minėtos įstaigos atstovai buvo supažindinti su svarbiomis ir aktualiomis darbuotojams Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties nuostatomis, buvo atsakyta į eilę darbuotojams rūpimų klausimų. Susitikimas vyko draugiškoje ir šiltoje atmosferoje.

Kiek vėliau aplankyti Panevėžio rajono Socialinių paslaugų centre veikiančios profesinės sąjungos kolegos. Susitikimo metu buvo aptarti Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties vykdymo ir laikymosi klausimai. Labai džiugu, jog Panevėžio rajono Socialinių paslaugų centre minėta sutartis vykdoma, dialogas tarp įstaigos administracijos ir profesinės sąjungos atstovų yra aktyviai palaikomas, laikantis socialinės partnerystės ir bendradarbiavimo principų. Po minėtų susitikimų, galime drąsiai teigti, jog aktyvių profesinės sąjungos narių socialinių darbuotojų tarpe gretos ženkliai auga ir plečiasi, o potencialas stiprėti ir "auginti raumenis" profesinei sąjungai - labai didelis!

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 24 svečius prisijungusius