KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia NAUJIENOS VANDENS TIEKĖJAMS
NAUJIENOS VANDENS TIEKĖJAMS PDF Spausdinti El. paštas

 

2019 m. rugpjūčio 27d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje vyko pasitarimas dėl Lietuvos vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo šakos kolektyvinės sutarties sudarymo ir pasirašymo koordinavimo. Pasitarime dalyvavo Lietuvos vandens tiekėjų federacijos (toliau - ) pirmininkas Jonas Vepštas, RJPS pirmininkas Arvydas Dambrauskas, UAB „Kauno vandenys“, UAB „Tauragės vandenys“, UAB „Giraitės vandenys“, UAB „Kretingos vandenys“ profesinių sąjungų pirmininkai.

Pasitarime kalbėta apie tai, kad svarbu apsibrėžti kolektyvinės sutarties turinį, tam, kad būtų galima identifikuoti derybininkus. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija jau yra gavusi iš LRVTF pasiūlymus dėl ko reikėtų derėtis:

· dėl darbuotojų darbo užmokesčio nustatymo, darbo normų ir kitų su darbo užmokesčiu susijusių klausimų;

· dėl darbuotojų saugos ir sveikatos klausimų;

· dėl darbuotojų užimtumo, profesinio mokymo, perkvalifikavimo klausimų;

· dėl socialinės partnerystės rėmimo priemonių, padedančių išvengti kolektyvinių darbo ginčų;

· dėl kitų šalims svarbių darbo, socialinių ir ekonominių sąlygų;

· dėl kolektyvinės sutarties keitimo, pildymo tvarkos, galiojimo termino, vykdymo kontrolės sistemos ir tvarkos, kitų organizacinių klausimų, susijusių su kolektyvinės sutarties sudarymu ir vykdymu.

Lietuvoje yra apie 60 vandens tiekimo įmonių, nesuprantama ar šių įmonių darbuotojai yra užtikrinti savo ateitimi, ar užtenka darbo užmokesčio apmokėti visas paslaugų sąskaitas. Nesidairykime į užsienio šalių darbuotojų atlyginimus, bet bendru darbu ir pastangomis kurkime savo vaikų ateitį čia LIETUVOJE. Prisijunkite prie LRVTF profesinės sąjungos ir aktyvai dalyvaukite sutarties kūrime!

LRVTF pirmininkas Jonas Vepštas

tel.: 8 612 60320 el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 11 svečius prisijungusius