KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SOCIALINIS DIALOGAS UAB „GELEŽINKELIO TIESIMO CENTRAS“
SOCIALINIS DIALOGAS UAB „GELEŽINKELIO TIESIMO CENTRAS“ PDF Spausdinti El. paštas

2019-11-27 d. Lietuvos transporto ir pramonės profesinės sąjungos pirmininkė Iraida Juzko, Geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininkas Jurij Avdejev, RJPS teisininkas Mantas Stanžys bei RJPS Geležinkelininkų PS padalinio UAB „ Geležinkelio tiesimo centro“ Lentvario padalinio profesinės sąjungos pirmininkas Gintaras Andrijauskas susitiko su UAB „Geležinkelio tiesimo centro“ administracijos vadovais.

Pokalbio metu buvo aptarti profesinės sąjungos nariams aktualūs klausimai. Tai darbo grafikų sustatymas ir jų suderinimo su PS atstovais, grafikų keitimo terminai; pietų pertraukos apmokėjimas, kai nėra galimybės papietauti laiku. Susitikimo metu buvo aptarti individualūs profesinės sąjungos narių klausimai. Susitikimo pabaigoje abi pusės patikino, kad socialinis dialogas vyks ir toliau.

Po susitikimo su įmonės vadovais PS atstovai susitiko su Lentvario grupės profesinės sąjungos nariais. Profsąjungiečiai buvo informuoti apie susitikimo rezultatus, teisininkas atsakinėjo į darbuotojams rūpimus klausimus.

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 23 svečius prisijungusius