KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia DERYBOS JAU PRIE FINIŠO TIESIOSIOS
DERYBOS JAU PRIE FINIŠO TIESIOSIOS PDF Spausdinti El. paštas

 

Derybos dėl Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos biudžetinio sektoriaus kolektyvinės sutarties artėja prie finišo tiesiosios – sutarties pasirašymo.

Į profsąjungų būstinę susirinkusi derybinė grupė tarėsi kokiu keliu tai būtų geriausia padaryti.

Šiuo metu su Sveikatos apsaugos ministerija yra pasirašytos dvi sutartys:Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos šakos kolektyvinė sutartis, kurią pasirašė viešasis sektorius ir Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos biudžetinio sektoriaus kolektyvinė sutartis

Buvo nutarta, kad abi šias sutartis ( biudžetinio ir viešojo sektoriaus) būtų tikslinga apjungti į vieną bendrą Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos šakos kolektyvinę sutartį. Manome, kad toks sutarčių apjungimas pagreitintų derybas. Nutarta per Sveikatos apsaugos ministeriją inicijuoti parengiamąjį posėdį su profsąjungomis – Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos šakos kolektyvinės sutarties Nr.2/S -133 šalimis, dėl šiuo metu galiojančios Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos šakos kolektyvinės sutarties papildymo, siekiant prie jos prijungti ir biudžetinio sektoriaus kolektyvinę sutartį.

Jei kitos profsąjungos tam nepritartų, tuomet ir toliau liktų galioti dvi sutartys.


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 12 svečius prisijungusius