KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia .... IŠ KONFERENCIJOS PANEVĖŽYJE
.... IŠ KONFERENCIJOS PANEVĖŽYJE PDF Spausdinti El. paštas

2018-05-25 Panevėžyje, Panevėžio rajono savivaldybės salėje, įvyko Panevėžio krašto  socialines paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos konferencija. Ji buvo skirta Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties pasirašymo progai paminėti, bei aptarti darbuotojus supančias aktualijas, išgirsti jų pasiūlymus, pastabas, lūkesčius bei išrinkti socialinius darbuotojus Panevėžio krašte atstovausiantį pirmininką.

Buvo sulaukta gausaus būrio kolegų, svečių ne tik iš Panevėžio, bet ir iš kitų regionų,  įstaigų. Įžanginiu žodiu visi susirinkusieji buvo pasveikinti E. Gedvilo, Panevėžio socialinių paslaugų centro profesinės sąjungos įgaliotinio, šakos kolektyvinės sutarties sudarymo derybininko. Dar kartą pasidžiaugta, jog mes, socialiniai darbuotojai, turime kuo didžiuotis, dėdami naują pamatą darbdavių ir darbuotojų darbo santykių, tinkamo, garbingo ir oraus atlygio už atliktus darbus, turimas kompetencijas, bei darbo patirtį, formavimui. Vėliau estafetę iš E. Gedvilo perėmęs, RJPS Pirmininkas Arvydas Dambrauskas Padėkos raštu apdovanojo Egidijų Gedvilą už didžiulį indėlį stiprinant socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profsąjunginį judėjimą, Konferencijos dalyviams pristatė svarbiausius Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties punktus bei su šia sutartimi susijusius naujus pokyčius, atsakė į interesantų, bei svečių klausimus. Salėje tvyrojo geros nuotaikos, emocijų ir vienybės jausmas. Jį papildė ir garbės svečio, kuris atstovavo Panevėžio r. savivaldybės merą, socialinių reikalų skyriaus vedėja, Aldona Paškevičienė, kuri savo kalboje padėkojo už kvietimą dalyvauti konferencijoje, paminėjo soc. darbuotojų įndėlio svarbą gerinant Lietuvos žmonių  gerbūvį, bei padėkojo už tai, kad RJPS atstovauja ir gina sunkiai ir atsakingai dirbančių socialinėje sferoje darbuotojų interesus ministerijoje.

Po kavos pertraukėlės, konferencijos dalyviai rinko socialinius darbuotojus Panevėžio krašte atstovausiantį pirmininką bei pavaduotojus. Pirmininku vieningai, bendru sutarimu išrinktas Egidijus Gedvilas, o pavaduotojomis - Sigutė Liutkevičienė (Panevėžio rajono socialinių paslaugų centras) ir Ida Lalienė (Kupiškio rajono socialinių paslaugų centras).

Kadangi sekantis Kolektyvinės sutarties derybų etapas prasideda jau birželį, buvo išklausyti darbuotojų pasiūlymai, lūkesčiai, problemos.

RJPS Pirmininkas A. Dambrauskas padėkojo Panevėžio miesto socialinių paslaugų centro profesinei sąjungai už puikiai suorganizuotą konferenciją, pasidžiaugė dalyvių gausa, darbuotojų aktyvumu ir pilietiškumu. Jis pažymėjo, jog matant tokį socialinių darbuotojų aktyvumą, į RJPS gretas jungsis ir kiti kolegos, bei kitų sričių dirbantieji Lietuvoje.


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 23 svečius prisijungusius