KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia JUBILIEJUS
JUBILIEJUS PDF Spausdinti El. paštas

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras saulėtą birželio 4 d. rytą pakvietė Respublikinės Jungtinės profesinės sąjungos aktyvą atvykti į Biuro veiklos 10-ies metų minėjimą, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės –Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje.

Sveikinimo žodį tarė naujai išrinkta Biuro direktorė Vijolė Miškinienė, seimo narys Povilas Urbšys, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro vadovas R. Sabaliauskas, Panevėžio miesto savivaldybės meras R.M. Račkauskas – kiti garbūs svečiai. Jie apdovanojo labiausiai pasižymėjusius Biuro darbuotojus. Džiaugiamės, Kad SAM už gerą darbą padėkos raštu apdovanojo Ir Panevėžio savivaldybės VSB profesinės sąjungos įgaliotinę Alą Kuzmienę. Tai tik dar kartą patvirtino seniai žinomą tiesą, kad į profesinę sąjungą stoja geriausi, aktyviausi darbuotojai. Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ala Kuzmienė susirinkusiems svečiams pristatė gražiausias Biuro veiklos akimirkas. Su biuro 10ies metų istorija supažindino Jordana Javtokaitė ir Jūratė Valentinavičienė. Pranešimą apie Panevėžio miesto vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą skaitė Giedrė Kundrotienė, o Panevėžio miesto visuomenės sveikatos pokyčius pristatė stebėsenos specialistė Indrė Čaikinienė

Panevėžio miesto savivaldybės VSB padėkojo savo partneriams, įteigdami jiems padėkos raštus.

Džiaugiamės, kad prie gausaus sveikintojų būrio galėjome prisijungti ir mes: Respublikinės Jungtinės profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja Iraida Juzko ir Savivaldybių Visuomenės sveikatos biurų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Jolita Pukelienė. RJPS atstovės įteikė padėką Biurui už jų indėlį stiprinant Panevėžio miesto gyventojų sveikatą.

Linkime šiam gražiam kolektyvui produktyvaus darbo, o profesinei sąjungai kitą dešimtmetį pasitikti išaugusiems ir sustiprėjusiems.

 

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 17 svečius prisijungusius