KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia ĮGYVENDINAMA ŠAKOS KOLEKTYVINĖ SUTARTIS
ĮGYVENDINAMA ŠAKOS KOLEKTYVINĖ SUTARTIS PDF Spausdinti El. paštas

2018-07-25 RJPS Pirmininkas A. Dambrauskas ir Panevėžio krašto pirmininkas, atstovaujantis soc. darbuotojus E. Gedvilas, lankėsi Panevėžio, Pakruojo ir Kupiškio, o 2018-07-27 Ukmergės Socialinių paslaugų centruose, susitiko su minėtų įstaigų vadovais. Susitikimų metu buvo aptartos, Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties vykdymo sąlygos, darbuotojų, priklausančių RJPS lūkesčiai ir pastebėjimai, įstaigų administracijos atstovams aktualūs klausimai, siekiant vykdyti kolektyvinėje sutartyje numatytus ir darbuotojams aktualius bei svarbius pasikeitimus. Pažymėtina, kad visų minėtų institucijų vadovai geranoriškai bendradarbiauja su RJPS, deda pastangas, siekiant vykdyti visus, sutartyje numatytus punktus, gerinant RJPS narių darbo, darbo užmokesčio, darbuotojų atstovų dalyvavimo įstaigos valdyme ir kt. sąlygas.

RJPS pakartotinai informuoja, kad šiuo metu vyksta įstaigų, kurioms minėta sutartis yra privaloma, vizitavimas, siekiant gauti visapusišką informaciją iš darbuotojų atstovų, bei įstaigų vadovų, apie tai, kaip yra vykdoma Socialinių paslaugų šakos kolektyvinė sutartis.

Primename, kad 2018-05-18 SADM buvo pasirašyta Socialinių paslaugų šakos kolektyvinė sutartis, kuri galioja tik profesinės sąjungos nariams. Detaliau susipažinti su sutartyje numatytomis sąlygomis galite paspaudę nuorodą.

Artimiausiu metu bus pradėtas sekantis derybų etapas SADM. Jų metu, toliau sieksime derėtis dėl geresnių darbo ,darbo užmokesčio ir kt. sąlygų mūsų šalies socialines paslaugas teikiančiose institucijose dirbantiems darbuotojams.


 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 12 svečius prisijungusius